Uczniowie

Konkursy

Dyrekcja IX LO w Toruniu oraz nauczyciele języka angielskiego zapraszają uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z powiatu i miasta Torunia do wzięcia udziału w I edycji Konkursu Języka Angielskiego „English For You”.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Przewodniczącego Sejmiku Województwa, Pana Ryszarda Bobera oraz Dyrektora IX LO w Toruniu.
 
Cele i idea Konkursu:
 Doskonalenie znajomości języka angielskiego. 
 Rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim. 
 Motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego. 
 Zachęcanie do pozytywnej rywalizacji i rozwijania swoich zainteresowań. 
 Zainteresowanie uczniów kulturą, zwyczajami i geografią krajów anglojęzycznych. 
 Kształtowanie postawy tolerancji wobec innych narodów, ich kultury i języka. 
 
Zapraszamy do udziału i załączamy regulamin konkursu, który dostarczy Państwu niezbędnych informacji. 
 
Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji i zachęcenie Państwa uczniów do wzięcia udziału w naszym konkursie. 
 
Zapewniamy atrakcyjne nagrody!!!
 
Organizatorzy
 
Regulamin konkursu
 
Lista szkół zgłoszonych do Konkursu:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu

Szkoła {pdstawowa nr 6 w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 17 w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 24 w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 31 w Toruniu

Szkoła Podstawowa w Złotorii

Szkoła Podstawowa w Przysieku

Szkoła Podstawowa w Siemoniu

Szkoła Podstawowa w Warszewicach

Szkoła Podstawowa w Łubiance


LISTA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE  „ENGLISH FOR YOU”- etap finałowy
12 grudnia 2018, godz.9.00, IX Liceum Ogólnokształcące w Toruniu, ul. Rydygiera 12 a

Nazwa szkoły Imię i nazwisko ucznia
SP nr 2 w Toruniu Julia Klimczak 
Iga Olbrychowska
Marcel Pacuła/ Klaudia Sawicka
SP nr 5 w Toruniu Aleksandra Marciniak
Piotr Nikadon
Mikołaj Mądraszewski
SP nr 6 w Toruniu Jakub Tyde
Martyna Mańkowska
Liwia Grudzińska
SP nr 7 w Toruniu Jakub Kamiński
Jan Rokita
Jakub Zieliński 
SP nr 8 w Toruniu Adam Gałkowski 
Jakub Łukomski 
Kamil Nowicki 
SP nr 10 w Toruniu Stanisław Szakrajda
Karolina Józefowicz
Wiktoria Wrześniewska
SP nr 11 w Toruniu Piotr Pietrzak 
Martyna Pietkiewicz
Kamil Szymański
SP nr 17 w Toruniu Tadeusz de Silva Rodrigues
Kornelia Koprowska
Łukasz Kaczmarczyk
SP nr 24 w Toruniu Zuzanna Badaczewska 
Lena Carska
Zuzanna Śmigielska 
SP nr 31 w Toruniu Ignacy Jarzemski
Wojciech Jabłoński
Jagoda Ignasiak 
SP nr 3 w Chełmży Kacper Jankowski
Julia Kowalewska 
Amelia Jaskot
SP nr 5 w Chełmży Aleksandra Obermuller
Julia Szlendak 
Julia Wojtas
SP w Przysieku Marta Rakowska 
Franciszek Brodnicki
Filip Baranowski
SP w Łubiance Aleksandra Blachowska
Maja Kluska
Joanna Górna 
SP w Siemoniu Julia Melerska 
Marta Żeglarska
Łucja Mądrzejewska
SP w Zelgnie Wiktoria Hasiec
Piotr Pikus
Martyna Demel
SP w Złotorii Franciszek Morawiak 
Stanisław Barganowski
Patryk Rzeszotek