Uczniowie

Matura

Komunikat dla przystępujących do egzaminu maturalnego w czerwcu 2020

 

UWAGA: ZMIANA!

Wszyscy absolwenci proszeni są o wchodzenie do budynku wejściem głównym wg. poniższego harmonogramu:

Klasy A i C – 8.15

Klasa B i pozostali absolwenci – 8.30

Przypominamy o zachowaniu odpowiedniej odległości (nie gromadzimy się!) oraz o założeniu maseczek.

 

HARMONOGRAM  EGZAMINÓW  MATURALNYCH CZERWIEC 2020

PONIEDZIAŁEK  8 czerwca 2020

JĘZYK POLSKI  poziom podstawowy  9.00 – 11.50  (170 min)
Sala gimnastyczna - 57 osób
ZN: przewodniczący W. Lipiński, M. Buler, W. Bauza, A. Sulecki, D. Bulińska (ZSGH), 

Sala 206 – 5 osób z dostosowaniem
ZN: przewodnicząca: M. Nahajowska, D. Szychulska (ZSGH)

 

JĘZYK POLSKI  poziom rozszerzony 14.00 – 17.00  (180 min)
Sala gimnastyczna – 21 osób
ZN: przewodniczący:  M. Tyburska, A. Wesołowska – Anderson, S. Nawotka, D.Kozłowska A. Prządka (ZSGH)

 

WTOREK 9 czerwca 2020

MATEMATYKA  poziom podstawowy  9.00 – 11.50  (170min)
Sala gimnastyczna -  65 osób
ZN: przewodniczący: M. Buler,  M. Niedlich – Liczkowska, J. Rycharska, A. Wesołowska – Anderson, M. Koczorowska (ZSGH),

Sala 206 -  5 osób z dostosowaniem
ZN: przewodnicząca: M. Reszke, H. Smolińska (ZSGH),

 

ŚRODA 10 czerwca

Uwaga! Listy zdających język angielski w każdej sali wywieszone zostaną w holu na parterze

JĘZYK ANGIELSKI  poziom podstawowy  9.00 – 11.00  (120min)
grupa 1  sala 116 – 13  osób
ZN: przewodniczący: W. Lipiński, D. Bulińska (ZSGH),

grupa 2  sala 103  – 14 osób
ZN: przewodnicząca: R. Biegańska, K. Dębowska(ZSGH) ,

grupa 3  sala 205 –  14 osób
ZN: przewodnicząca: K. Dankowiakowska, P. Lemparty (ZSGH)

grupa 4   sala 213 – 14 osób
ZN: przewodniczący: S. Nawotka, A. Tekiela (ZSGH),

grupa 7  sala 206 –  5 osób
ZN: przewodniczący: M. Lubas, M. Tomaszewska(ZSGH),

 

JĘZYK ANGIELSKI  poziom rozszerzony 14.00 - 16.30 -- (150 min)

grupa 5   sala 116 – 13 osób
ZN: przewodnicząca:  A. Godlewska – Kalinowska, D. Jasińska (ZSGH),

grupa 6   sala 103 – 10 osób
ZN: przewodnicząca:  M. Nahajowska,  R. Ryglewicz(ZSGH), 

grupa 8  sala 206 – 2 osoby z dostosowaniem
ZN: przewodnicząca: M. Reszke, M. Szczęsny (ZSGH),  

 

PONIEDZIAŁEK, 15 czerwca 2020

MATEMATYKA  poziom rozszerzony  9.00 – 12.00  (180min)

grupa 2  sala 207 (czytelnia) – 3 osoby

ZN: przewodniczący: M. Buler, I. Pawlak (ZSGH),  

 

WTOREK   16 czerwca 2020r.

BIOLOGIA
grupa 1 – sala 206
poziom rozszerzony  9.00 – 12.00  (180 min) – 9 osób
ZN: przewodniczący: M. Strobel,  D. Bańkowska (ZSGH)

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

poziom rozszerzony  14.00 – 17.00 (180 min)

Sala 207 (czytelnia) – 2 osoby

ZN: przewodniczący: K. Dankowiakowska, M. Szczęsny  (ZSGH),  

 

ŚRODA,  17 czerwca 2020r.
CHEMIA
grupa 1 - sala 207 (czytelnia)
poziom rozszerzony   09.00 – 12.00 (180 min) - 6 osób
ZN: przewodnicząca: K. Włosińska, P. Lemparty (ZSGH),

 

CZWARTEK,  18 czerwca 2020r.

JĘZYK NIEMIECKI poziom podstawowy: 9.00 – 11.00  (120 min)
Grupa 1 – sala 207 (czytelnia) - 1 osoba
ZN: przewodnicząca: J. Rycharska, L. Kwiatkowska – Śmigielska (ZSGH),  

 

PIĄTEK, 19 czerwca 2020r.
GEOGRAFIA

grupa 1 – sala gimnastyczna
poziom rozszerzony   9:00 – 12:00 (180 min) - 25 osób
ZN: przewodniczący:  A. Sulecki, E. Nowodworska, M. Cymerman (ZSGH),

grupa 2 – 206 – 3 osoby
ZN: przewodniczący:  R. Biegańska,  B. Grabowska(ZSGH),

HISTORIA SZTUKI poziom rozszerzony: 14.00 – 17.00
grupa 1 – sala 207 (czytelnia)  – 1 osoba
ZN: przewodniczący: M. Buler, A. Rzeszut (ZSGH)

 

ŚRODA, 24 czerwca 2020r.

HISTORIA
Gr. 1 – sala 207 (czytelnia) – poziom rozszerzony: 14.00-17.00   4 osoby
ZN: przewodnicząca: H. Jewiak, A. Grabowska (ZSGH)

 

CZWARTEK, 25 czerwca 2020r.
JĘZYK HISZPAŃSKI
grupa 1 – sala 207 (czytelnia)
poziom podstawowy: 9.00 – 11.00 (120 min) – 3 osoby
ZN: przewodniczący:  A. Sulecki, A. Marcinkowski (ZSGH),

grupa 2 – sala 207 (czytelnia)
poziom rozszerzony: 14.00 – 16.30 (150 min) – 1 osoba
ZN: przewodnicząca:  M. Niedlich – Liczkowska, D. Słowikowska (ZSGH),

 

PIĄTEK, 26 czerwca 2020r.

JĘZYK ROSYJSKI
grupa 1 – sala 207 (czytelnia)
poziom podstawowy – 9.00 – 11.00 (120 min) – 3 osoby
ZN: przewodnicząca:  H. Jewiak, T. Lis (ZSGH),

grupa 2 – sala 207 (czytelnia)
poziom rozszerzony – 14.00 – 16.30 (150 min) – 1 osoba
ZN: przewodniczący:  W. Lipiński, K. Więcek (ZSGH),

 

Wróć