Uczniowie

Matura

Od 22 do 24 listopada 2017 r. w naszej szkole zostaną przeprowadzone matury próbne 
z „Operonem”. W związku z tym zarządzam następujący harmonogram:

22 listopada (środa) – matematyka (170 minut), godz. 8:00 – 10:50

kl. 3 a – sala 203

1. p. Joanna Ossowska
2. p. Joanna Ossowska
3. p. Alicja Wesołowska-Anderson
4. p. Mariola Nahajowska 
 
kl. 3 b – sala 307
1. p. Marek Buler
2. p. Marek Buler
3. p. Katarzyna Dankowiakowska
4. p. Sławomir Nawotka
 
kl. 3 c – sala 205
1. p. Ewa Nowodworska
2. p. Alicja Wesołowska-Anderson
3. p. Agata Szymczak
4. p. Agata Szymczak
 
Uczniowie klas trzecich – bez względu na to, o której skończą pisanie matury próbnej 
– mają obowiązek stawić się na 4. lekcji i – ewentualnie – poczekać na nauczyciela.
Klasa, która ma na 4. godzinie zajęcia z nauczycielem kończącym maturę próbną, poczeka na niego.
 
Wolne sale:
1. 206
2. 105b, 14
3. 105b, 105a
4. 11 
 
 
23 listopada (czwartek) – język angielski – pp (120 minut), godz. 8:00 – 10:00
 
kl. 3 a – sala 11
1. p. Katarzyna Dankowiakowska
2. p. Ewa Nowodworska
3. p. Agata Szymczak
 
kl. 3 b – sala 307
1. p. Marek Buler
2. p. Marek Buler
3. p. Anna Godlewska
 
kl. 3 c – sala 103
1. p. Wojciech Bauza
2. p. Wojciech Bauza
3. p. Hanna Jewiak
 
Uczniowie klas trzecich – bez względu na to, o której skończą pisanie matury próbnej 
– mają obowiązek stawić się na 3. lekcji i – ewentualnie – poczekać na nauczyciela. 
Klasa, która ma na 3. godzinie zajęcia z nauczycielem kończącym maturę próbną, poczeka na niego.
.
Wolne sale:
1. 105a
2. 206
3. 105b, 203
 
 
23 listopada (czwartek) – język angielski – pr (150 minut), godz. 10:40 – 13:10
Osoby, które nie zdają angielskiego na poziomie rozszerzonym z klasy:
3 a – na 4. lekcji – okienko, potem zajęcia zgodnie z planem
3 b – lekcje zgodnie z planem
3 c – na 4. lekcji – język hiszpański
Klasa 2 b na 6. lekcji idzie do biblioteki
 
kl. 3 a i 3 b – sala 205 – 15 osób
4. p. Alicja Wesołowska-Anderson
5. p. Alicja Wesołowska-Anderson
6. p. Alicja Wesołowska-Anderson
 
kl. 3 c – sala 105 a – 15 osób
4. p. Marek Buler
5. p. Marek Buler
6. p. Marek Buler
 
Wolne sale:
4. 105b, 108, 110
5. 11,14, 203
6. 105b, 203, 206
 
 
24 listopada (piątek) – biologia, wos, geografia – pr (180 minut), godz. 8:00 – 11:00
 
Uczniowie, którzy nie zdają tych przedmiotów, przychodzą do szkoły na lekcję 4. 
i czekają na nauczyciela, by rozpocząć zajęcia.
 
kl. 3 a, 3 b, 3 c – biologia, wos – sala 108 – 16 osób
1. p. Alicja Wesołowska-Anderson
2. p. Joanna Ossowska
3. p. Emilia Majewska
4. p. Emilia Majewska
 
kl. 3 a, 3 b i siedem pierwszych osób z kl. 3 c – geografia – sala 110 – 21 osób
1. p. Waldemar Lipiński
2. p. Katarzyna Dankowiakowska
3. p. Mariola Nahajowska
4. p. Mariola Nahajowska
 
kl. 3 c – pozostałe osoby z kl. 3 c – geografia – sala 203 – 21 osób
1. p. Jaromir Świerczewski
2. p. Jaromir Świerczewski
3. p. Marek Buler
4. p. Agata Szymczak
 
Uczniowie klas trzecich – bez względu na to, o której skończą pisanie matury próbnej 
– mają obowiązek stawić się na 4. lekcji i – ewentualnie – poczekać na nauczyciela. 
Klasa, która ma na 4. godzinie zajęcia z nauczycielem kończącym maturę próbną, poczeka na niego.
 
Wolne sale:
1. 11, 14, 105b, 106a, 206, 212,
2. 11, 14, 105a, 105b, 106a, 212, 307 
3. 4, 103, 106a, 205, 212
4. 4, 105a, 205, 206
Dyrektor szkoły
Piotr Drążkowski
Wróć