Rodzice

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań rodziców i konsultacji w roku szkolnym 2021/2022

 

Data

Godzina

Rodzaj spotkania

1,2,6,9.09.2021

17:00

zebrania

18.10.2021

17:00

konsultacje

22.11.2021

17:00

konsultacje

             31.01.2022

17:00

konsultacje i zebrania

07.03.2022

17:00

konsultacje

11.04.2022

17:00

zebrania klas III po gim
konsultacje klas I i II, III po sp

30.05.2022

17:00

konsultacje i zebrania

 

Przydział sal na zebrania i konsultacje

 

Klasa

Sala

Profil

Wychowawca

Drugi wychowawca

1A

116

Zdrowie i uroda

p. Krusińska Edyta

p. Wesołowska-Anderson Alicja

1B

307

Humanistyczno - pedagogiczna

p. Buler Marek

p. Nawotka Sławomir

1C

4

Ogólna

p. Reszke Marzenna

 p. Nahajowska Mariola

2A

205

Zdrowie i uroda

p. Szymczak Agata

p. Biegańska Regina

2B

106

Humanistyczno -pedagogiczna

p. Sulecki Artur

p. Lipiński Waldemar

2C

114

Ogólna

p. Majewska Emilia

p. Krusińska Edyta

3Ap

14

Zdrowie i uroda

p. Biegańska Regina

p. Szymczak Agata

3Bp

11

Humanistyczno -pedagogiczna

p. Nawotka Sławomir

p. Buler Marek

3Cp

103

Ogólna

p. Włosińska Katarzyna

p. Majewska Emilia

3Dp

212 (330)

Ogólna

p. Jewiak Hanna

p. Sulecki Artur

3Eg

110

Zdrowie i uroda

p. Dankowiakowska Katarzyna

p. Wesołowska-Anderson Alicja

3Fg

206

Pedagogiczna

p. Lipiński Waldemar

p. Bauza Wojciech

3Gg

203

Ogólna

p. Nahajowska Mariola

p. Reszke Marzena

3Hg

111

Ogólna

p. Niedlich-Liczkowska Magdalena

p. Jewiak Hanna

 

LP

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

Klasa

1

Bauza Wojciech

matematyka

104

 

2

Biegańska Regina

wf; edukacja prozdrowotna

14

3ap

3

Bogucka – Pabian Małgorzata

wychowanie do życia

pokój nauczycielski

 

4

Buler Marek

j. angielski

307

1b

5

Cołbecka Izabela

j. niemiecki

pokój nauczycielski

 

6

Dankowiakowska Katarzyna

j. niemiecki, informatyka

110

3eg

7

Dobrzyńska Aneta

j. polski

213

 

8

Drążkowski Piotr

Dyrektor, edb

gabinet dyrektora

 

9

Różek Zuzanna

Edukacja dla bezpieczeństwa

212

 

10

Gustowska Gabriela

Wicedyrektor, biblioteka

gabinet wicedyrektora 204

 

11

Jabłońska Kamila

wf

zaplecze nauczycieli wf

 

12

Mitrović Maja

j. angielski

106

 

13

Jewiak Hanna

j.hiszpański

212

3dp

14

Kaczorowska Magdalena

j.angielski

118

 

15

Mróz Bednarkiewicz Joanna

j.polski

210

 

16

Krusińska Edyta

biologia

116

1a

17

Lipiński Waldemar

matematyka

206

3fg

18

Lubas Monika

pedagog

gabinet pedagoga 12

 

19

Madyda Mariola

chemia, edukacja kosmetyczna

212

 

20

Majewska Emilia

geografia

114

2c

21

Miszewska – Zasadna Magdalena

muzyka

pokój nauczycielski

 

22

Myslińska-Laszczak Magdalena

chemia

212

 

23

Nahajowska Mariola

historia, wos

203

3gg

24

Nawotka Sławomir

historia, wos

11

3bp

25

Niedlich-Liczkowska Magdalena

j.angielski

111

3hg

26

Nowodworska Ewa

religia

117 łącznik

 

27

Ossowska Joanna

matematyka

14

 

28

Reszke Marzenna

informatyka, przedsiębiorczość

4

1c

29

Rycharska Jagoda

biblioteka

208

 

30

Sojka Tomasz

geografia

113

 

31

Sulecki Artur

Język angielski

106

2b

32

Strobel Michał

fizyka

104

 

33

Szymczak Agata

j.polski, edukacja prozdrowotna

205

2a

34

Świerczewski Jaromir

wf

zaplecze nauczycieli wf

 

35

Tyburska Małgorzata

biologia

116

 

36

Wesołowska-Anderson Alicja

j.angielski

105

 

37

Włosińska Katarzyna

j.polski, ślady epok w kulturze

103

3cp

38

Dalasińska Karolina

 

108 izolatka

 

39

Leśniewicz Anna

 

108 izolatka