Rodzice

Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań rodziców i konsultacji w roku szkolnym 2019/2020

Data

Godzina

Rodzaj spotkania

16.09.2019

17:00

zebranie

21.10.2019

17:00

konsultacje

25.11.2019

17:00

zebranie

20.01.2020

17:00

zebranie

  2.03.2020

17:00

konsultacje

  6.04.2020

17:00

zebranie

  1.06.2020

17:00

zebranie

 

Przydział sal na zebrania i konsultacje

 

Lp.

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

Klasa

1.

Bauchrowicz-Kłodzińska Magdalena

język polski

213

 

3b

2.

Bauza Wojciech

matematyka, matematyka
w praktyce

104

 

3.

Biegańska Regina

wf, edukacja prozdrowotna

14

1a

4.

Bogucka-Pabian Małgorzata

wychowanie do życia w rodzinie

pokój nauczycielski

 

5.

Buler Marek

język angielski

307

2b

6.

Cołbecka Izabela

język niemiecki

104

 

7.

Dankowiakowska Katarzyna

język niemiecki, informatyka

106

1e

8.

Dobrzyńska Aneta

język polski

210

 

9.

Drążkowski Piotr

edukacja dla bezpieczeństwa, przyroda

gabinet dyrektora

 

10.

Gustowska Gabriela

biblioteka

204

 

11.

Jastak Agnieszka

język angielski

109

 

12.

Jewiak Hanna

język hiszpański

212

1d

13.

Lipiński Waldemar

matematyka

206

1f

14.

Lubas Monika

pedagog

gabinet pedagoga 12

 

15.

Madyda Mariola

chemia, edukacja kosmetyczna

211

 

16.

Majewska Emilia

geografia

114

3c

17.

Miszewska-Zasadna Magdalena

muzyka

pokój nauczycielski

 

18.

Myślińska-Laszczak Magdalena

chemia

211

 

19.

Nahajowska Mariola

historia, wos

203

1g

20.

Nawotka Sławomir

historia, wos, edukacja dla przyszłości

11

1b

21.

Niedlich-Liczkowska Magdalena

język angielski

111

1h

22.

Nowodworska Ewa

religia

118

 

23.

Ossowska Joanna

matematyka

104

 

24.

Reszke Marzenna

informatyka, przedsiębiorczość, warsztaty rozwoju osobistego, ekonomia w praktyce

4

 

2c

25.

Rycharska Jagoda

biblioteka

208

 

26.

Sojka Tomasz

geografia

113

 

27.

Sulecki Artur

język angielski

109

 

28.

Szymczak Agata

język polski, edukacja kosmetyczna

205

3a

29

Strobel Michał

fizyka

104

 

30.

Świerczewski Jaromir

wf

zaplecze sali gimnastycznej

 

31.

Tyburska Małgorzata

biologia

116

 

32.

Wesołowska-Anderson Alicja

język angielski

105

2a

33.

Włosińska Katarzyna

język polski, wok, ślady epok w kulturze, warsztaty rozwoju osobistego

103

 

1c