Szkoła

Biblioteka

Drodzy uczniowie,

dziś chcę zapoznać Was z ofertą naszego toruńskiego Teatru. Jedną z nich jest Lato w Teatrze. Tu szczególnie polecam Waszej uwadze najbliższą transmisję on-line, która będzie mieć miejsce za 2 dni. Teart im. Wilama Horzycy promonuje swoim widzom także Niedziele w Teatrze - cotygodniowe mini spektakle. Jak będzie Wam jeszcze mało to także możecie brać udział we fragmentach on-line, video performance i czytaniu performatywnym.

Lato w Teatrze

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Najbliższy spektakl on-line w ramach Lata w Teatrze to Art-streaming 

Start 7 maja (czwartek) godz. 18:00.

Materiał dostępny również na vimeo https://bit.ly/ArtStreaming [hasło zostanie zdjęte o 18:00]

Pokaz porusza temat wideo, które oglądamy i wrzucamy w media społecznościowe. Podczas pracy wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na pytania związane z aktywnością w sieci. Jakie wartości niosą za sobą oglądane przez nas treści?

Pokaz jest energetyczną i szczerą wypowiedzią młodzieży na temat współczesnego świata zdominowanego przez technologię.

Jest to efekt pracy grupy młodych osób na warsztatach teatralnych, filmowych, muzycznych, modowych i promocyjnych, które odbyły się w Teatrze Horzycy w lipcu 2019 r.

Niedziela w Teatrze

W tę niedziele Teart zaprasza na spektakl "Gekon Maruda"

Start 10 maja (niedziela) o 11:00 – 11:30

10 maja kolejna "Niedziela w Teatrze" online. Tym razem usłyszymy tradycyjną baśń z indonezyjskiej wyspy Bali „Gekon Maruda” z książki „Opowieści Ziemi”.

Zajrzycie na profil wydarzenia: https://www.facebook.com/events/258798598830998/?active_tab=about


Więcej informacji o ofercie Teatru im. Wilama Horzycy znadziecie na https://www.facebook.com/TeatrHorzycyTorun/photos/gm.1646302085520944/2951707271554497/?type=3&theater

Życzę przyjemności!

Wróć