Szkoła

Biblioteka

Drodzy uczniowie,

polecamy Waszej uwadze, na długie zimowe wieczory, miłą propozycję spędzenia czasu z młodszym rodzeństwem - Bajki Posłuchajki - e-biblioteka słuchowisk dla dzieci i młodzieży.

Jest to nowa inicjatywa w sieci. W e-bibliotece znajdziecie słuchowska tytułów takich jak: Kajtuś Czarodziej, Potwór spod łóżka, Opowieść z Przykopy  i inne.

Pod każdym słuchowskiem znajdziecie szczegółowe informacje: opis fabuły, twórców, wykonawców oraz wiek dzieci, do których jest adresowne.

Nasza biblioteka została powołana do życia w ramach programu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury oraz przy wsparciu finansowym Miasta Katowice. Do realizacji części słuchowisk zaprosiliśmy pięć zaprzyjaźnionych z Teatrem Gry i Ludzie zespołów. W ten sposób powstało dziewięć dźwiękowych inscenizacji zaadresowanych do dzieci i młodzieży.

Mamy nadzieję, że sprawimy Wam wiele satysfakcji, a nasz dźwiękowy księgozbiór będzie sukcesywnie uzupełniany o wartościowe i pasjonujące pozycje.

Oczywiście naszym nauczycielom także polecamy owę propozycję, na wspólne wieczory z własnymi pociechami.

Życzymy przyjemnego słuchania.


Źródła informacji i zdjęcia: https://bajki-posluchajki.pl/?fbclid=IwAR0ZQV0wB7SJS8IOvPlcUN34dPU3i7-DV4yoorkF_oBy33mU_GudLwuGcFg

Wróć