Szkoła

Biblioteka

Drodzy nauczyciele i uczniowie,

ponownie w naszej długoletniej współpracy z Biblioteką Pedagogiczną im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, z którą nawiązaliśmy także współpracę w ramach realizowanego obecnie projektu NPRCz 2.0, zapraszamy Was do użytkowania z zasobów tejże toruńskiej placówki bibliotecznej.

Warto przypomnieć, że osoby od 16 r. ż. mogą zapisywać się do biblioteki pedagogicznej samodzielnie. Użytkownicy biblioteki mogą wypożyczać książki, korzystać z czytelni, gdzie mogą się uczyć, korzystać z pomocy w wyszukiwaniu materiałów z księgozbioru. Zasoby Biblioteki Pedagogicznej to zbiór: książek i czasopism. W bibliotece dostępny jest do użytku skaner i bezpłatne wifi. 

Dodamy, że czytelnicy BP mogą otrzymać bezpłatny dostęp do IBUK Libra, które jest czynne całą dobę. IBUK Libra to największa internetowa wypożyczalnia online - podręczników akademickich i książek naukowych (instrukcja korzystania).

Wszystkie informacje o funkcjonowaniu Biblioteki Pedagogicznej znajdziecie na jej stronie internetowej  https://www.bptorun.edu.pl/.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do korzystania z Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Jej księgozbiór stanowi świetne zaplecze do rozwoju zawodowego (nauczyciele) i przygotowań do egzaminów dojrzałości (uczniowie).

 
Wróć